29 – III – 2015r.

1. Dziś Niedziela Palmowa. O godz. 12:00 odbędzie się procesja palmowa wokół kościoła. Przypominamy o konkursie na najładniejszą palmę wykonaną przez rodzinę. Rozstrzygnięcie konkursu po Mszy Świętej o godz. 12:00. Pod uwagę będą brane tylko palmy wykonane własnoręcznie.

2. Można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i dekoracji wielkanocnej.

3. Dziś wieczorem nasz parafialny teatrzyk „Uciecha” zaprasza na Misterium Męki Pańskiej o godz. 19:00 do kościoła parafialnego. Dziś dla teatrzyku próba o godz. 17:00.

4. Chorych których odwiedzamy w pierwsze piątki z racji tej że wypada on w tym miesiącu w Wielki Piątek odwiedzimy we środę 1 kwietnia od godz. 8:00. Można w zakrystii również zgłaszać chorych których nie odwiedzamy w pierwsze piątki.

5. Tradycyjnie można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary Bóg zapłać.

6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 13:00 i sobotę o godz. 12:30, obecność obowiązkowa.

7. Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00, adoracja do godz. 22:00.

Wielki Piątek adoracja od godz. 8:00, Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17:00, o godz. 21:00 Droga Krzyżowa, prosimy o zabranie świec, adoracja przy Grobie Pańskim całą noc.

Wielka Sobota poświęcenie pokarmów w Lipsku o godz. 9:00 i 12:00, w Białowoli 10:00, Zarzecze 10:30, Szewnia 11:00. Wigilia Paschalna o godz. 19:00, prosimy o przyniesienie świec. Procesja rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6:00.

8. Prosimy o posprzątanie kościoła w czwartek w godzinach przedpołudniowych i w sobotę o 14:00.

9. W sobotę będzie można złożyć dary dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej parafii w przedsionku kościoła.

10. Dyrektorzy szkół podstawowych w Lipsku i Białowoli ogłaszają możliwość zapisania dzieci do oddziałów przedszkolnych. Szczegółowe informacje można uzyskać w placówkach i na stronach internetowych.

11. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Powrót do domu Ojca 10. Rocznica”.