OGŁOSZENIA
Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła 29 VI 2014

1.    Obchodzimy dziś Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła,. W sposób szczególny pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2.    Rozpoczynają się wakacje, czas odpoczynku, wyjazdów i urlopów. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy Św. podczas wakacji i o godnym ubiorze w miejscach świętych.
3.    W tym tygodniu I piątek miesiąca księża do chorych pojadą od 9:00.
4.    We wtorek i środę uroczystości odpustowe w Krasnobrodzie, głównym Sanktuarium naszej diecezji. Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej. Planowane wyjście jest 1 lipca we wtorek o godz. 14:00,  dojście na godz. 19:00. Na pielgrzymkę należy zabrać, płaszcz przeciw deszczowy, wygodne buty, kanapki na drogę, wodę do picia niezbędne lekarstwa, osłonę od słońca, intencje modlitewne i różaniec. Prośba aby w miarę możliwości prosić rodzinę i znajomych o zabranie z powrotem, jeżeli ktoś się obawia że nie da rady przejść całej drogi będzie pielgrzymce towarzyszył samochód, z którego będzie można skorzystać.
5.    W niedzielę 13 lipca po południu zapraszamy na LIPSKIE LATO KULTURALNE na obiektach parafialnych. Są przewidziane występy teatralne. konkurencje dla dzieci i dla dorosłych, będą nagrody. Serdecznie Zapraszamy.
6.    Zaproszenie orkiestry na festyn 5 lipca o godz. 17:00.
7.    Spotkanie teatrzyku w czwartek o godz. 16:00.
8.    Wyjazd ministrantów i chłopaków chętnych na paintball w czwartek o godz. 9:00, planowany jest przejazd rowerami do Szewnii, po powrocie planujemy ognisko. Proszę o zabranie wody do picia. Koszt 40 zł.
9.    Zapowiedzi przedślubne: zap1. Łukasz Gorzko kawaler z Lipska par tut. i Kinga Mudry panna z Kietrza.
10.    Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” art. „Tylko Eucharystia zaspokaja człowieka”; „Trwają próby łamania polskich sumień”.