OGŁOSZENIA

5 Niedziela Wielkanocy

3 – V – 2015r.

 

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Trwa miesiąc maj. W tym czasie wielbić będziemy Boga przez pośrednictwo Matki Najświętszej śpiewem Litanii Loretańskiej. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościołach jak i tradycyjnie przy figurkach i krzyżach przydrożnych.

2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tacę, które przeznaczone są na nasze inwestycje parafialne. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na WSD oraz będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Nepalu.

3. Zapowiedzi przedślubne: Zap 2. Piotr Łukasz Czochra parafii tutejszej i Ewelina Czochra zd. Kiraga z Puław. Zap 1.Roman Typiak kawaler z Siedlisk parafia Płoskie i Anna Mogielnicka panna Zarzecza.

4. Spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i rodziców w środę o godz. 19:30.

5. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministranta w sobotę o godz. 14:00.

6. Peregrynacja symboli ŚDM w naszej Diecezji odbędzie się w dniach 2-16 maja 2015 roku. W naszym dekanacie powitanie w Krasnobrodzie parafii Zwiastowania NMP w czwartek o godz. 18:00. Następnie rozpocznie się czuwanie modlitewne młodzieży zakończone wspólną Eucharystią o godz. 20:00.

7. Poświęcenie pól za tydzień Białowola i Zalesie o godz. 15:00.

8. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Maryja Królowa Polski ”- jest także dodatek płyta z hymnem ŚDM.