OGŁOSZENIA

4 Niedziela Wielkiego Postu

30 III 2014

 

 

 

 

1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii.

2.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych zmiana godzin droga krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o 18:00, w Zarzeczu o 15:30 i w Białowoli o 16:30, Gorzkie Żale w Lipsku po sumie, w Białowoli o 8:45 w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy również w piątek młodzież z całej parafii i wszystkich chętnych na drogę krzyżową na godz. 19:00, jeżeli warunki pogodowe pozwolą odbędzie się ona wokół kościoła, prosimy o zabranie świec.

3. 2 kwietnia obchodzimy 9 rocznicę odejścia do Domu Ojca bł. Jana Pawła II z tej okazji zapraszamy wszystkich do kościoła parafialnego na Mszę św. dziękczynną o godz. 18:00 bezpośrednio po Eucharystii odbędzie się montaż słowno – muzyczny oraz wspólna modlitwa Różańcowa i adoracja Najświętszego Sakramentu  podczas której wyrazimy naszą wdzięczność za dar życia i pontyfikatu naszego rodaka Jana Pawła II. Zakończymy naszą modlitwę dziękczynną Apelem Jasnogórskim ok godz. 20:00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, do chorych udamy się od godz. 9:00.

5. Ogłaszamy 2 konkursy na najładniejszą i największą palmę w dwóch kategoriach dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Rozstrzygnięcie konkursu w niedziele palmową po Mszy Św. o godz. 12:00. Pod uwagę będą brane tylko palmy wykonane własnoręcznie.

6. Tradycyjnie można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 17:00. Spotkanie teatrzyku we wtorek o godz. 19:30.

8. Caritas polska zachęca do nabycia Paschalików i Baranków wielkanocnych w cenie 5 zł. Jest to nasza materialna pomoc względem osób potrzebujących.

9. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela”, szczególnie polecamy artykuły: „9 rocznica odejścia Jana Pawła II do Domu Ojca” ; „Młodzi robią raban”.