Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

23 XI 2014

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu, przez cały ten okres zapraszamy na Roraty każdego dnia o godz. 16:00, a w każdą sobotę  o godz. 6:00, prosimy przynieść ze sobą świece.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę przeznaczone są one na inwestycje parafialne.

4. W dniu dzisiejszym puszka na Pomoc Kościołowi w potrzebie.

5. Spotkanie teatrzyku w sobotę o godz. 17:00.

6. Z okazji rozpoczynającego się Roku Życia Konsekrowanego serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie Osoby Konsekrowane, na uroczystą Mszę św. sprawowaną pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, w I Niedzielę Adwentu, 30 listopada br. o godz. 18.00 w parafii pw. Zwiastowania NMP w Zamościu (kościół OO. Franciszkanów).

7. Są nadal do nabycia kalendarze KRZ i z wieńcami dożynkowymi w cenie 5zł, oraz kalendarze rolników w cenie 24zł.

8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony tematowi „Świeccy w akcji”.