OGŁOSZENIA

Uroczystość Najświętszej Trójcy

31 – V – 2015r.

 1. Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.  Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary tego dnia przeznaczone będą na nasze inwestycje parafialne.

2. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec i nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zapraszamy do uczestnictwa.

3. W tym roku główne obchody Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w naszej parafii odbędą się w Zarzeczu prosimy o przygotowanie czterech ołtarzy, pierwszy przy kaplicy, a pozostałe przy trzech figurach tak jak odbywa się przy poświęceniu pól. Prosimy o przyozdobienie domów na trasie procesji emblematami religijnymi i włączenie się w jej przygotowania.  Msze Święte w kościele parafialnym i Białowoli równolegle o godz. 8:00, główna Msza Święta po której ruszymy z procesją w Zarzeczu o godz. 10:00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca do chorych pojedziemy od godz. 9:00.

5. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce „Trójcy Przenajświętszej”.