OGŁOSZENIA

22 Niedziela Zwykła 31 VIII 2014

 1. Dziś obchodzimy dożynki parafialne rozpoczęcie Mszą Św. o 12:00, za tydzień dożynki gminno – parafialne w Żdanowie rozpoczęcie o 11:30.

2. Jutro 75 rocznica wybuchu II wojny światowej i dzień rozpoczęcia roku szkolnego Msze Św. na rozpoczęcie roku w Lipsku o 8:30, w Białowoli o 8:00.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca do chorych udamy się od godz. 9:00.

5. Zapowiedzi przedślubne: zap. 1. Bochenko Wiesław kaw z Białowoli par tut. i Ewa Burdzy panna z Zamościa par Św. Krzyża. zap1. Jakubiak Dawid kaw z Perespy i Marta Chmielewska panna z Lipska Polesie par tut.

6. Ofiary składane na tacę za tydzień przeznaczone będą na potrzeby WSD.

7. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzęt zostanie następnie przekazany jako pomoc Afryce. Zużyty sprzęt będzie można składać w garażach parafialnych. Szczegółowe informacje jaki sprzęt można składać na ulotkach.

8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” poświęcony szkole i reformie edukacyjnej.