4 Niedziela Wielkanocy

17 – IV – 2016r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza która rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W naszej wspólnocie gościmy dziś ks. dr Jarosława Przytułę, Rektora WSD. Dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę w intencji powołań i wygłoszone słowo.

3. Ofiary składane dziś na tacę, przeznaczone są na organizację ŚDM, które w lipcu odbędą się w Krakowie.

4. W poniedziałek, o godz.  17 odbędzie się spotkanie dzieci komunijnych – przymiarka strojów.

5. Jutro w Sanktuarium w Krasnobrodzie będzie gościło Radio Maryja i TV Trwam. Początek spotkania o 16.30 zaś o 17.30 początek transmisji w ww. mediach.

6. W sobotę, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

7. Zapowiedzi przedślubne: zap 1. Jach Mirosław z Górnik, par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie i Anna Kalita z Białowoli par. tutejszej. Zap. 1. Sebastian Paczos z Zamościa par. św. Michała Archanioła i Jolanta Winiarska z Białowoli par. tutejszej.

8. Zmarł Andrzej Gorzko, pochodzący z Lipska, zamieszkały w Zamościu. Pogrzeb w poniedziałek o 13. Msza święta w kościele OO. Franciszkanów w Zamościu a po liturgii pochówek na naszym cmentarzu w Lipsku.

9. Jest do nabycia tygodnik Niedziela poświęcony tematyce Pielgrzymki pracowników i czytelników Niedzieli do Watykanu.