O G Ł O S Z E N I A

 

2 Niedziela

po Narodzeniu Pańskim

05. 01.2014

 

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy świętej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu (i zmiana tajemnic różańcowych).

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławienie kredy i kadzidła, którą znaczymy drzwi naszych domów chrześcijańskimi znakami, wyrażającymi nasze wyznanie wiary i pragnienie Bożego błogosławieństwa. Ofiary na tacę przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. Wraz z KGW z Lipska zapraszamy na jasełka bożonarodzeniowe, które odbędą się jutro o godzinie 14:00 w remizie w Lipsku. Jasełka będą w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lipsku i młodzieżowego teatrzyku „Uciecha”. Zapraszamy serdecznie na duchowe przeżycia, do wspólnego kolędowania i składania sobie nawzajem życzeń.

3. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia.

4. Zapowiedzi przedślubne: I – Wojciech Solski, kawaler z Lipska, parafii tutejszej i Joanna Sidor, panna z Hajownik, parafia Skierbieszów.

5. Jasełka, w wykonaniu młodzieżowego teatrzyku, odbędą się za tydzień w Białowoli,          w remizie, o godz. 15:00.

6. Porządek wizyty duszpasterskiej na nadchodzący tydzień:

Wtorek, 7 stycznia: Topornica – Gospodarstwo Rybne od godz. 9:00 – ks. wikariusz, Topornica przy lasku oraz wzgórze od godz. 14:00 – ks. proboszcz.

Środa, 8 stycznia: Lipsko Kosobudy od Białowoli od godz. 9:00 – ks. proboszcz, Lipsko Polesie od PP. Kukiełków do PP. Chmielewskich od godz. 14:00 – ks. wikariusz.

Czwartek, 9 stycznia: Lipsko Polesie od P. Jacka Sierkowskiego do ul. Warszawskiej od godz. 14:00 – ks. proboszcz, Lipsko Polesie, osiedle przy szkole od godz. 14:00 – ks. wikariusz.

Piątek, 10 stycznia: Lipsko – strona Ośrodka Zdrowia – od godz. 9:00 – ks. wikariusz od Białowoli, od godz. 9:00 – ks. proboszcz od zakrętu.

Sobota, 11 stycznia: Lipsko – strona szkoły od godz. 9:00 – ks. wikariusz od Białowoli, od godz. 9:30 – ks. proboszcz od sklepu.

7. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela”: 1. Art. Telewizja Trwam dla wszystkich”, 2. Art. „Znaki świętości Jana Pawła II”.

8. Zmarła ś.p. Janina Mazurek z Zarzecza, przeżyła 89 l. Pogrzeb we środę o godz. 14:00.