OGŁOSZENIA

23 Niedziela Zwykła 7 IX 2014

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych, również dziś dożynki gminne w Żdanowie.

2. Dzisiejsze ofiary na tace przeznaczone są na potrzeby WSD naszej diecezji. Bóg zapłać.

3. Jutro święto Narodzenia NMP w tradycji zwane świętem MB Siewnej, po każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

4. W niedzielę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Prosimy o odnowienie i przyozdobienie krzyży przydrożnych.

5. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 17:00.

6. Zapowiedzi przedślubne: zap. 2. Bochenko Wiesław kaw z Białowoli par tut. i Ewa Burdzy panna z Zamościa par Św. Krzyża. zap. 2. Jakubiak Dawid kaw z Perespy i Marta Chmielewska panna z Lipska Polesie par tut.

7. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzęt zostanie następnie przekazany jako pomoc Afryce. Zużyty sprzęt można składać w garażach parafialnych do wtorku. Można składać sprzęt elektroniczny i elektryczny wszelkiego rodzaju.

8. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” temat numeru „Niedziela Boża i nasza”.