O G Ł O S Z E N I A

 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 8.01.2012 r.

 

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy dziś w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie jeszcze do dnia 2 lutego.

 

2. Bóg zapłać za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego.

 

3. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy gościć zespół z Biłgoraja, który zagra na Mszy św. a potem wystąpi z krótkim koncertem. Serdecznie zapraszamy.

 

4. Spotkanie opłatkowe dla Legionu Maryi za tydzień po sumie na plebanii.

 

5. Porządek wizyty duszpasterskiej na nadchodzący tydzień:

 

Poniedziałek, 9 stycznia: Lipsko Topornica od godz. 9:00 – ks. proboszcz od strony Lipska, od godz. 9:00 ks. wikariusz od Gospodarstwa Rybnego.

 

Wtorek, 10 stycznia: Lipsko – Topornica przy lasku oraz wzgórze od godz. 13:00 – ks. proboszcz, Topornica – Gospodarstwo Rybne od godz. 9:00 – ks. wikariusz.

 

Środa, 11 stycznia: Lipsko Polesie – od PP. Jasiców od godz. 14:00 – ks. proboszcz, od PP. Kukiełków od godz. 14:00 – ks. wikariusz.

 

Czwartek, 12 stycznia: Lipsko Polesie – od PP. Serafinów do PP. Sinkiewiczów – od godz. 14:00 ks. proboszcz, od PP. Pakułów i osiedle przy szkole od godz. 14:30 – ks. wikariusz.

 

Piątek, 13 stycznia: Lipsko Polesie – od P. Jacka Sierkowskiego drogą do PP. Radlińskich i Zagóra od godz. 9:00 – ks. proboszcz, ul. Warszawska od PP. Lupów od godz. 14:30 – ks. wikariusz.

 

Sobota, 14 stycznia: Osiedle przy kościele od godz. 9:00 – ks. wikariusz.

 

6. Możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika „Niedziela” z dodatkiem zamojskim.

 

7. Interpelacja pos. Anny Sobeckiej ws. miejsc na multipleksie

 

8. Opiece Matki Bożej zawierzajmy naszą Ojczyznę,  parafię, wszystkie rodziny oraz modlących się w naszym kościele. Pod Twoją obronę…