X  Niedziela  Zwykła – 9. VI. 2012 r.

1. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Kazimierza Dolnego. W programie Msza święta w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. W Kazimierzu: zwiedzanie zabytków, obiad, rejs statkiem po Wiśle, wejście na Górę trzech Krzyży, czas wolny. To jest wycieczka dla dzieci z klas 2 i 3 i rodziców, ale mogą jechać inne dzieci, pod opieką osoby dorosłej, mogą tez jechać osoby dorosłe, wszystkich chętnych zapraszamy. Zapisy przyjmujemy w dniu dzisiejszym po Mszy świętej, telefonicznie, bądź w kancelarii. Cena 70 zł. Wycieczka odbędzie się jutro w poniedziałek 10 czerwca, wyjazd o 6:00 rano powrót o 21:00.

2. Jutro wypada wspomnienie błogosławionego Bogumiła, biskupa, a we wtorek wspomnienie świętego Barnaby Apostoła, we czwartek, wspomnienie świętego Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Główne uroczystości odbędą się w Sanktuarium w Radecznicy, w piątek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika, natomiast w sobotę, wspomnienie błogosławionej Jolanty, zakonnicy.

3. We środę – 12 czerwca rozpoczynają się Zamojskie Dni Papieskie z racji 14 rocznicy wizyty błogosławionego Jana Pawła II w Zamościu. Program obchodów znajduje się na tablicy ogłoszeń.

4. We czwartek Mszą św. sprawowaną o g. 18:00 rozpoczniemy drugie nabożeństwo fatimskie – po zakończonej Eucharystii odbędzie się procesja różańcowa wokół kościoła.

5. Spotkanie KSM w piątek o godz. 19:30.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii: bezimienna z Lipska Polesia 50 zł, Państwo Tymurowie z Lipska 50 zł.

7. Za dwa tygodnie w niedzielę 23 czerwca będziemy modlić się na naszym cmentarzu parafialnym, przed odpustem ku czci św. Jana Chrzciciela. Msza święta za zmarłych o godz. 18:00, a wcześniej Różaniec z wypominkami o godz. 17:15.

8. U ministrantów możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer „Niedzieli”: 1. Art. ” Jak z ofiary zrobić złodzieja”/finanse Kościoła/, 2. Art. „Czy Francja się opamięta?”, 3. Art. ” Najgroźniejsze sekty w Polsce”/spis sekt/.