23 Niedziela Zwykła

9. 09. 2012 r.

 

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Lublinie.

2. Dziś diecezjalne dziękczynienie za tegoroczne zbiory w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie. Mszy świętej przewodniczy Pasterz Diecezji. U nas dożynki parafialne odbędą się za tydzień w Zarzeczu. Zapraszam wszystkie miejscowości parafii do udziału w dożynkach.

3. W dniu dzisiejszym poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

4. Wczoraj odbył się XI TURNIEJ NADZIEI O PUCHAR PRZECHODNI KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ. Na 8 drużyn Metanoja zdobyła 1 miejsce. Zwycięzcom gratulujemy a parafian zapraszamy serdecznie na kolejne edycje jak również na doping na najbliższe mecze. Zdobyliśmy 2 piękne puchary. Chcę je pokazać. Jutro seniorzy grają mecz o godz. 17:00 z GKS Tarnawatka.

5. Powakacyjna zbiórka dla ministrantów i lektorów zainteresowanych dalszym służeniem przy ołtarzu we środę o godz. 17, a dla Zarzecza we czwartek o 17. Kto chce być ministrantem może zapisywać się u ks. Krystiana.

6. W czwartek wsp. Świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, proszę o odnowienie i ozdobienie przydrożnych krzyży, w sobotę wsp. Matki Bożej Bolesnej.

7. Owocem Jerycha niech będzie poświęcenie się Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę.

8. Jest do nabycia kolejny  tygodnik „Niedziela”: 1. Art. „Liban czeka na Benedykta XVI”, 2. „Zwycięstwo przez Maryję”, 3. „Marsz- obudź się Polsko”, 4. Art. „Korozja państwa”.

9. Za przyczyną Matki Bożej dziękujmy Bogu za otrzymywane przez nas łaski, prośmy za dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny, za dyrekcje szkół, nauczycieli i pracowników szkół, w intencji naszych rodzin i osobistych intencjach.