OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.03.2017r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Obchodzimy Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to Niedziela Adoracyjna. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Taca na inwestycje parafialne.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 17:00, a Gorzkie Żale w niedzielę: w Lipsku po Mszy świętej o godz. 12:00, w Białowoli i w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Za tydzień, 12 marca, odbędzie się zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu sprzątały: Bożena Szawracka, Bogdan Szawracki, Ewa Szawracka, Joanna Kudełka i Maria Kulczyńska.

5. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.W nim artykuły poświęcone tematyce kard. Stefana Wyszyńskiego, a w naszym diecezjalnym dodatku m.in. o 20 leciu pracy Zamojskich Amazonek.