OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.06.2016

X NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 Obchodzimy dziś Święto Dziękczynienia, dzień Opatrzności Bożej. Dzisiaj zbierane są ofiary przeznaczone na Świątynię Opatrzności Bożej. Można je złożyć do puszki po Mszy świętej.

 

Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie oprócz środy o godz. 18.00.

W dzisiejszą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe naszej świątyni.

 

W poniedziałek, o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie pól w Lipsku. Początek przy posesji p. Polichy i do posesji p. Sokołowskiego. Drugi ksiądz od p. Brzozowskiego do p. Sokołowskiego. Zakończenie Mszą świętą. Prosimy o pojazd dla księży.

 

We wtorek poświęcenie pól w Lipsku Polesiu.

 

W środę po Mszy świętej spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania.W nowym numerze tygodnika „Niedziela” m.in. rozmowa z uczęszczającym do naszego kościoła p. prof. Wojciechem Polakiem, członkiem Narodowej Rady Rozwoju – gremium opiniodawczo-doradczego przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, oraz z min. Jurgielem na temat starań rządu w sprawie rolników. „Niedziela” jest do nabycia przed kościołem.