OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.10.2016

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś 9 października przeżywamy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (stypendia dla uzdolnionej młodzieży).

2. Różaniec codziennie o 17.30 w kościele parafialnym i o 16.30 w Kaplicy w Białowoli. W tym tygodniu do prowadzenia Różańca zapraszamy:

KGW Lipsko

Mieszkańcy Zarzecza

Koła Różańcowe

Dzieci ze SP w Białowoli

Strażacy

Dzieci ze SP w Lipsku

3. Inne nabożeństwa w tym tygodniu:

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: środa po nabożeństwie różańcowym i Nabożeństwo fatimskie: czwartek 13 października – 17.30 modlitwa różańcowa a po Mszy św. procesja fatimska wokół świątyni.

4. Serdecznie dziękuję Panom Witoldowi Wańkowi i Mirosławowi Zamsowi za wykonanie prac przy wykonaniu instalacji elektrycznej w Kaplicy w Zarzeczu. (Koszt wymiany instalacji: 1857 zł. Koszt zakupionych materiałów: 285zł). Pracę wykonano bezpłatnie, za co z serca dziękujemy!

5. Zapowiedzi: Zap. 2: Solski Marcin, kawaler z Białowoli i Darul Milena, panna z Sitańca, par. Czołki.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Niedzieli m.in. obchodzonym dziś Dniu Papieskim, o Gigantach wiary i humanizmu – takich jak Matka Teresa z Kalkuty czy o. Pio. W dodatku diecezjalnym m.in. o Diecezjalnym Święcie Plonów. „Niedziela” jest do nabycia u ministrantów (5 zł).