IV NIEDZIELA ADWENTU – rok B – 20.12.2020 r.

1. Dziś ostatnia, IV Niedziela Adwentu.
  2. W czwartek wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Nie zapomnijmy, aby dobrze przeżyć wieczór wigilijny: modlitwa, czytanie Pisma św., śpiewanie kolęd, zachowanie trzeźwości.
  3. W piątek, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia”.
  4. W sobotę, 26 grudnia, Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Kościoła. Poświęcenie owsa.
  5. Za tydzień, w niedzielę, Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz kalendarzy.
  7. Bóg zapłać za choinki do kościoła panu Januszowi Artymiakowi oraz za wykonanie szopy na dekorację świąteczną panom Arturowi Kraczykiewiczowi i Romanowi Gorzko.
  8. Panów strażaków prosimy o osadzenie choinek a rodziców dzieci I-komunijnych o dekorację. Zapraszamy w ciągu dnia.
  9. W czwartek o godz. 8.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji zmarłych, którzy nie zasiądą z nami do stołu świątecznego, wcześniej wypominki. Po Mszy św. będzie możliwość poświęcenia pomników na cmentarzu.
  • Bóg zapłać radzie parafialnej za rozniesienie opłatków, rodzinom za złożone ofiary.
  • Zapraszamy codziennie na nowennę przed Bożym Narodzeniem.