II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – rok B

– 03.01.2021 r.

1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to również Misyjny Dzień Dzieci. Taca na „Krajowy Fundusz Misyjny”. Błogosławieństwo kredy i kadzidła.
  2. Na ołtarzu MB Nieustającej Pomocy wystawiona jest puszka do składania intencji na Nowennę.
  3. W środę po Mszy św. spotkanie Legionu Maryi.
  4. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego.
  5. Zachęcamy do nabywania tygodnika Niedziela.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na Nowy Rok ofiarę 80 zł i dzisiejszą niedzielę.
  7. W tym tygodniu kontynuujemy Msze św. w intencji rodzin naszej parafii według porządku zeszłorocznych wizyt duszpasterskich. Zapraszamy wszystkich domowników na wspólną modlitwę eucharystyczną, kolędowanie, przyjęcie błogosławieństwa i pamiątek dla rodziny. Prosimy o zabranie wody do poświęcenia.
  8. Rodziny pragnące, aby kapłani odwiedzili ich domy prosimy o zgłaszanie do kancelarii parafialnej.
  9. Zmarł Wiesław Lisiewicz z Lipska Kosobudy. Pogrzeb jutro godz. 14.00, o 13.30 ciało zostanie przywiezione do kościoła.