OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.03.2017r.

II Niedziela Wielkiego Postu

 1.Obchodzimy dziś Drugą Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych, Droga Krzyżowa w każdy piątek w Lipsku o godz. 17:00, a Gorzkie Żale w niedzielę: w Lipsku po Mszy świętej o godz. 12:00, w Białowoli i w Zarzeczu po Mszy Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Dziś odbędzie się zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu sprzątały: Bożena Skiba, Renata Teterycz i Teresa Stręciwilk.

5. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.W nim artykuły poświęcone tematyce kontynentu europejskiego, a w naszym diecezjalnym dodatku m.in. o niezłomnym wygnańcu abp Eugeniuszu Baziak