IV NIEDZIELA ADWENTU

23.12.2018 r.

1. Dziś ostatnia, IV Niedziela Adwentu.
  2. Jutro wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Natomiast rano o godz. 8.00 zechcemy zgromadzić się na Mszy św. w intencji tych, których zabraknie przy naszym stole, a którzy odeszli od nas do wieczności. Kartki wypominkowe z imionami naszych bliskich zmarłych można składać przy wyjściu z kościoła.
  3. Przypominamy o właściwym porządku przeżywania wieczoru wigilijnego, aby nic nie zagłuszyło piękna tego czasu (modlitwa, czytanie Pisma św., śpiewanie kolęd, zachowanie trzeźwości).

Msze św. wieczorne w Zarzeczu i Białowoli o godz. 22.00.

1. We wtorek, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

Pasterka w naszym kościele parafialnym o północy. Ta Msza św. jest zwana również Mszą Anielską. O 8.00 Msza Pasterska i o 12.00 Msza Królewska. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia”.

1. W środę, 26 grudnia, Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Kościoła. Porządek Mszy św. niedzielny.
  2. W czwartek św. Jana, Msze św. w Lipsku o 8.00 i 18.00. W Zarzeczu i Białowoli o 17.00.
  3. W piątek rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Zechcemy w tym tygodniu odwiedzić naszych parafian mieszkających w Białowoli (piątek Nowa Wieś, sobota Stara Wieś).
  4. Za tydzień, w niedzielę, Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.