UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

30.05.2021 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Najświętszej Trójcy kończy czas Komunii św. wielkanocnej.
  2. W poniedziałek 31 maja, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do Sanktuarium w Krasnobrodzie.
  3. W środę o godz. 17.00 próba i spowiedź przed rocznicą I komunii świętej.
  4. W czwartek, 3 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii. Po Mszy o godz. 11.00 procesja Bożego Ciała.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna. Po sumie i w kaplicach zmiana tajemnic różańcowych. W Krasnobrodzie Pielgrzymka KGW, godz. 11.15 Droga Krzyżowa, 12.00 Msza św.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  8. Zachęcamy do zaopatrywania się w kubki naszej parafii oraz do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół, za malowanie kapliczek i porządki. Prosimy o modlitwę w intencji trwających remontów.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Tomasz Sokołowski i Magdalena Agnieszka Szymanek;

Michał Pawelec i Adriana Kijek.