X NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.06.2021 r.

1. Dziś I niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna. Po sumie i w kaplicach zmiana tajemnic różańcowych. W Krasnobrodzie Pielgrzymka KGW.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 zbiórka wszystkich ministrantów.
  3. We wtorek po Mszy św. zapraszamy młodzież na rowerową wyprawę do św. Romana.
  4. W czwartek, 10 czerwca, zakończenie tradycyjnej oktawy Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
  5. W piątek, 11 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  6. W sobotę, 12 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. W Zamościu odbędzie się Zamojski Dzień Papieski.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
  8. Msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych w niedzielę za dwa tygodnie, tj. 20 czerwca, o godz. 17.00. Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wcześniej wypominki. Możemy zaopatrywać się w kartki wypominkowe.
  9. Zachęcamy do zaopatrywania się w kubki naszej parafii oraz do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół, za malowanie kapliczek i porządki. Prosimy o modlitwę w intencji trwających remontów, zbliżającej się renowacji misji świętych, odpustu parafialnego i wizytacji kanonicznej.
  11. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Michał Pawelec i Adriana Kijek, zap. II