Ogłoszenia duszpasterskie

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.08.2021 r.

 

  1. W dzisiejszą Niedzielę Dożynki Parafialne na Mszy Św. o godz. 12.00. które rozpocznie Korowód Dożynkowy.Zapraszm Starostów Dożynkowych mieszkańców całej Parafii. Po Mszy Św. Panie z KGW zapraszają na Festyn Rodzinny: poczęstunek potrawami dożynkowymi, występy śpiewacze, zabawy dla dzieci, możliwosć zaszczepienia się przeciwko Cowid- 19 dla chętnych.Na Mszach Św. poświęcenie ziół, kwiatów, warzyw, owoców.
  2. W dzisiejsza Niedzielę 22 sierpnia o godz.16 Msza na Cmentarzu w int. zmarłych wcześniej wypominki możemy zaopatrywać się w karty wypominkowe.
  3. Módlmy się w intencji Rolników pracujących przy żniwach za Polską wieś, wypoczywających na wakacjach, Solenizantów i Jubilatów rozpoczętego tygodnia.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się złu alkoholizmu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy.
  6. W sobotę pielgrzymka środowisk trzeźwościowych do Krasnobrodu.