Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

05.08.2021 r.

 

 

  1. Dziś I niedziela miesiąca, adoracyjna, taca inwestycyjna.
  2. W najbliższą środę, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. W Sanktuarium MB Odwachowskiej w Katedrze Zamojskiej uroczystości odpustowe. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  3. Spotkanie młodzieży w piątek po Mszy św.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę po Mszy św.
  5. Za tydzień, w niedzielę 12 września, taca na WSD.
  6. Od przyszłej niedzieli osoby chętne przystąpić do sakramentu bierzmowania w obecnym roku szkolnym będą mogły zapisać się w zakrystii i kancelarii parafialnej. Minimalny wiek to obecna 8 klasa SP.
  7. Dnia 7 września o godz. 18.00 zebranie dotyczące funduszu sołeckiego w dawnej szkole w Lipsku Polesiu.