XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

12.08.2021 r.

1. Dziś taca na WSD. Po Mszach św. zbiórka Caritas na Afganistan.
  2. Jutro Dzień Fatimski od 16.00 różaniec.
  3. We wtorek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
  4. W sobotę, 18 września, święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży.
  5. Spotkanie młodzieży w piątek o 19.00.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę puszka na KRZ. Za tydzień w Krasnobrodzie dożynki diecezjalne. W Białowoli festyn, możliwość zaszczepienia się na COVID-19.
  8. W przyszłą niedzielę w Katedrze Zamojskiej Msza dziękczynna za beatyfikację ks. prymasa Stefana Wyszyńskiego g. 18.00. Mamy zaproszenie.
  9. Od dnia dzisiejszego do końca września osoby chętne przystąpić do sakramentu bierzmowania w obecnym roku szkolnym mogą zapisać się w zakrystii i kancelarii parafialnej. Minimalny wiek to obecna 8 klasa SP.
  10. Możemy zaopatrywać się w kalendarze na przyszły rok.
  11. Zachęcamy do czytania tygodnika Niedziela.