OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.05.2017

V NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Obchodzimy V niedzielę wielkanocną.

2. Trwa miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa majowe. Odprawiane są codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościołach jak i tradycyjnie przy figurkach i krzyżach.

3. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, Msza święta o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę, po raz drugi w naszej parafii odbędzie się Przegląd Pieśni Maryjnej „Totus Tuus”. Rozpocznie go Msza święta o 12.00. Część muzyczna w której wystąpią zaproszone zespoły rozpocznie się o 13.15.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Zap 2. Helman Krzysztof, kaw. z  Białowoli, par. tutejszej i Wiater Anna, panna z Łabuń, par. MB Szkaplerznej i św. Dominika w Labuniach.

Zap. 2. Siepielski Dawid, kawaler ze Słupcy, par. bł. Michała Kozala w Słupcy i Świder Diana, panna z Lipska, par, tut.

Zap. 1. Paluch Jarosław, kawaler z Łukowej, par. Wniebowzięcia NMP w Łukowej i Rusek Agnieszka, panna z Lipska, par. tut.

Zap. 1. Pakuła Wojciech, kawaler z Lipska, par. tut. i Skrzyńska Monika, panna z Zamościa, par. Katedralnej.

6. W nowym numerze tygodnika„Niedziela” znajdziemy m.in. artykuły związane z 100. Rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie