XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.11.2021 r.

1. Dzisiaj I niedziela – taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Spotkanie dzieci i rodziców I-komunijnych.
  2. We wtorek, 9 listopada, świętujemy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. To święto przypomina, że jesteśmy cząstką jednego Kościoła powszechnego. Bazylika Laterańska jest katedrą biskupa Rzymu, czyli papieża, i matką wszystkich kościołów świata.
  3. W czwartek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości (1918); Msza za Ojczyznę.
  4. W sobotę po Mszy św. Zbiórka ministrantów.
  5. Za tydzień, 14 listopada, Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  6. Za tydzień w niedzielę, 14 listopada taca na WSD. Na Mszy św. o godz. 12.00 w naszej parafii Zaduszki chłopskie „Pomódl się bracie za tych, którzy bronili i żywili, pomódl się bracie za Polskę.”