XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14.11.2021 r.

1. Dziś, w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Taca na WSD. Na Mszy św. o godz. 12.00 w naszej parafii Zaduszki chłopskie „Pomódl się bracie za tych, którzy bronili i żywili, pomódl się bracie za Polskę.”
  2. We wtorek pogrzeby: godz. 12.00 + Jadwiga Głowacka, godz. 14.00 Marianna Łagożna.
  3. W czwartek, 18 listopada, Rocznica Poświęcenia Katedry w Zamościu (1637). W Katedrze uroczystość.
  4. W piątek po Mszy św. spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.
  5. W sobotę zbiórka ministrantów.
  6. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  7. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie dekoracji na 11 listopada.
  8. Trwają remonty przy kościele.