Ogłoszenia duszpasterskie

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

02.01.2022 r.

 

  1. Dziś I niedziela – taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Spotkanie dzieci i rodziców I-komunijnych.
  2. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to również Misyjny Dzień Dzieci. Taca na „Krajowy Fundusz Misyjny”.
  3. W środę spotkanie Legionu Maryi.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
  5. W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  6. Od wtorku rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Kto ma życzenie przyjęcia do swojego domu, prosimy o wyjście przed dom bądź otworzyć drzwi. Zaś chorym będącym na kwarantannach udzielimy błogosławieństwa. Chcemy z rodzinami parafii modlić się i wypraszać błogosławieństwo Boże. Tradycyjnie prosimy o ofiary na kościół i kolędę. Prosimy o przysyłanie pojazdów. Program kolędy…