IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

27.03.2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości „Laetare”. Symbolem tego są różowe ornaty, w które dziś są ubrani celebransi, a także kwiaty przed ołtarzem.
  2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 17.30 i na Gorzkie żale w niedzielę po sumie.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele. Rodziców młodzieży bierzmowanej zapraszamy na oddzielne spotkanie po Mszy na plebanii.
  4. W I sobotę nabożeństwo od godz. 16.00.
  5. Za tydzień I niedziela – taca inwestycyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Spotkanie dzieci i rodziców I-komunijnych.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.