Ogłoszenia duszpasterskie

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

18.04.2022 r.

 

 

  1. Bóg zapłać za adorację, modlitwy: starszym, ministrantom, młodzieży, dzieciom, strażakom, radzie parafialnej, chórowi na ręce organistki, za dekoracje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, rodzinom za porządki, rodzinie Łukaszyk i Kraczykiewicz za przygotowanie co niesiemy w procesji.
  2. Rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (ONRLiK 24).
  3. Dziś taca na KUL.
  4. W najbliższą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na „Fundusz Caritas”. W kaplicy filialnej w Zarzeczu doroczne święto patronalne.
  5. Spotkanie młodzieży w piątek po Mszy św.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę po Mszy św.
  7. Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w najnowszy numer tygodnika katolickiego Niedziela.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.