Ogłoszenia duszpasterskie

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

22.05.2022 r.

 1. W poniedziałek rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące (dawne Dni Krzyżowe). W dni krzyżowe 18.00 Msza św. i procesja wokół kościoła.
 2. Od środy do piątku 25-27 V duchowe przygotowanie przed wprowadzeniem relikwii bł. kard. Stefana Wyszyńskiego do kaplicy w Białowoli pod przewodnictwem Prałata ks. Zdzisława Ciżmińskiego, które przeżyjemy w niedziele 29 maja oraz do obchodów Jubileuszu 25 lecia istnienia Legionu Maryi w Parafii. Msze Zarzecze 15.00, Białowola 16.30, Lipsko 18.00.
 3. W czwartek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie.
 4. W sobotę g. 9.00 spotkanie dla rodziców dzieci rocznicy I komunii św. i dzieci.
 5. W najbliższą niedzielą przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 6. Za tydzień, w niedzielę 29 maja, taca na budownictwo sakralne.
 7. W dniach 13-16 czerwca planowana jest pielgrzymka – wyjazd młodzieży naszej parafii do Wrocławia, Sanktuarium MB w Trzebnicy, Energylandii, oraz za granicę – do Pragi. Do dzisiaj można zapisywać się na wyjazd u ks. Sławka.
 8. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w piątek na Mszę św. o godz. 18.00, nabożeństwo majowe i spotkanie formacyjne.
 9. Bóg zapłać za ufundowanie parafiance relikwiarza z relikwiami bł. Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Dziękuję strażakom z Białowoli za nieodpłatny wyjazd do Warszawy po relikwie.
 10. Zapraszamy do udziału w dniach skupienia szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, rodziców i dzieci I komunijne.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.