(VII NIEDZIELA WIELKANOCY)

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – uroczystość

29.05.2022 r.

1. Dziś taca na budownictwo sakralne.
  2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (po ostatniej Mszy św. figurę Zmartwychwstałego odnosi się do zakrystii).
  3. We wtorek, 31 maja, przypada liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W Sanktuarium w Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  5. W sobotę, 4 czerwca, w Katedrze w Zamościu o godz. 10.00 święcenia prezbiteratu.
  6. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się Okres Wielkanocny. W niedzielę na mszy świętej o godzinie 10:00 Pierwsza Komunia Święta zapraszamy
  7. W sobotę 9:00 spowiedź święta i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
  8. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicy Pierwszej Komunii Świętej za malowanie murku wokół kościoła.
  9. We wtorek po mszy świętej 18:00 spotkanie dla osób chcących należeć do Legionu Maryi przyjadą legioniści z Zamościem
  10. W pierwszą środę spotkanie Legionu Maryi, pierwszy czwartek miesiąca, pierwszy piątek miesiąca od 9:00 odwiedzimy chorych, w pierwszą sobotę miesiąca od 16:00 nabożeństwo pierwszo sobotnie.
  11. Tygodnik niedziela.
  12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.
  13. W czwartek w Tomaszowie Lubelskim pielgrzymka bierzmowanych. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 9.30. O godz. 19:00 spotkanie z dziećmi klasy czwartej i rodzicami.
  14. W piątek spotkanie młodzieży bierzmowanej i dla rodziców.
  15. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.