Ogłoszenia duszpasterskie

XIII Niedziela zwykła 30.06.2024 r.

 

 

 

  1. W przyszłą niedzielę taca na WSD i zmiana tajemnic różańcowych
  2. W Krasnobrodzie 1 i 2 lipca uroczystości odpustowe
  3. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca spotkanie Legionu Maryi, pierwszy czwartek – modlić się będziemy o powołania, pierwszy piątek – od godz 8.00 odwiedziny chorych – dwóch księży. Pierwsza sobota – od godz. 16.00 – nabożeństwo
  4. Bóg zapłać za porządki w kościele
  5. Tygodnik Niedziela
  6. Trwają wakacje. Wykorzystajmy czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie kościołów, gdzie czeka na nas Chrystus w Eucharystii
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia wypoczywającym na wakacjach i rolnikom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki patronów.