OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.11.2017

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywany dziś 33 niedzielę zwykłą.

2. Za tydzień, 26 listopada Uroczystość Chrystusa Króla –– święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu kończy się rok duszpasterski, zwany liturgicznym.

3. Taca zbierana w dniu dzisiejszym jest przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.

4. W czwartek, w naszej świątyni parafialnej będziemy przeżywać czas adoracji Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się w intencji diecezji i naszej wspólnoty parafialnej.

5. Dziękujemy Paniom, które w tym sprzątały Kościół. Na ten tydzień zapraszamy kolejne rodziny z kolejki.

6. Codziennie o godz. 17.50 modlimy się za zmarłych. Karty na wypominki można znaleźć na ołtarzu bocznym. Wypełnione można składać w zakrystii albo na tacę.

7. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela” a w nim m.in. o Pierwszym Światowym Dniu Ubogich. I wiele innych ciekawych artykułów. Zachęcamy do nabycia i lektury. (5 zł).