OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.05.2017

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

 1. Obchodzimy VI niedzielę wielkanocną. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Dominika Samulaka, ojca duchownego z Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji wraz z alumnami. Przeżywamy „niedzielę powołaniową”.

2. Trwa miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa majowe. Odprawiane są codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych w kościołach jak i tradycyjnie przy figurkach i krzyżach.

3. W dzisiejszą niedzielę, już po raz drugi w naszej parafii odbędzie się Przegląd Pieśni Maryjnej „Totus Tuus”. Rozpocznie go Msza święta o 12.00. Część muzyczna w której wystąpią zaproszone zespoły rozpocznie się o 13.15.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej: w poniedziałek, w środę i piątek po Mszy świętej wieczorowej.

5. Dziękuję za posprzątanie Kościoła.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Zap. 2. Paluch Jarosław, kawaler z Łukowej, par. Wniebowzięcia NMP w Łukowej i Rusek Agnieszka, panna z Lipska, par. tut.

Zap. 2. Pakuła Wojciech, kawaler z Lipska, par. tut. i Skrzyńska Monika, panna z Zamościa, par. Katedralnej.

7. W nowym numerze tygodnika„Niedziela” znajdziemy m.in. artykuły związane ze św. Janem Pawłem II.