OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.10.2017

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przez cały ten czas będziemy wspierać swoją modlitwą i ofiarą ludzi, którzy daleko od nas głoszą narodom pogańskim Chrystusa. Szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach. Taca dzisiejsza na potrzeby misji.

2. W miesiącu październiku pamiętajmy o różańcu! W naszych domach, rodzinach, w podróży odmawiajmy różańcową modlitwę. Różaniec w naszym kościele w dni powszednie codziennie po wieczornej Mszy św., zaś w niedzielę po Mszy świętej o godz.12.00. W tym tygodniu do prowadzenia różańca zapraszamy:

23.10

Poniedziałek

Rada parafialna

24.10

Wtorek

Dzieci z klas 1 – 2 i młodsze

25.10

Środa

Legion Maryi

26.10

Czwartek

Dzieci z klas 3 – 4

27.10

Piątek

Młodzież gimnazjalna

28.10

Sobota

Dzieci z klas 5 – 6

29.10

Niedziela

Wszyscy wierni

 3. Za tydzień, w kościołach poświęconych, (których data poświęcenia jest nieznana), będziemy obchodzić Uroczystość Poświęcenia Świątyni. Nasz Kościół poświęcony jest 4 XII 1950 r.

4. Za tydzień taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne.

5. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów. Kartki na wypominki można znaleźć przy ołtarzu bocznym i w zakrystii. Wypełnione (drukowanymi literami, prosimy nie odmieniać imion i nazwisk) można składać w zakrystii w ciągu tygodnia.

6. Nowy numer tygodnika „Niedziela” jest do nabycia u ministrantów.