OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.09.2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę 1 października rozpoczynają sięnabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwach oraz do odmawiania różańca w rodzinach i indywidualnie.

2. W naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy świętej godz.. 12.00.

3. Będzie to też Pierwsza Niedziela Miesiąca. Ofiary tacowe przeznaczone są na inwestycje parafialne. Po Mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych.

4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek, przeznaczone na Caritas.

5. Informujemy, że istnieje możliwość zapisania się do wyjazdu na modlitwę „Różaniec do Granic”, która będzie miała miejsce 7 października. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii oraz na folderach rozdawanych przez ministrantów.

6. Są do nabycia kalendarze na 2018 rok: rolnicze książkowe w cenie 26 zł i z wieńcami dożynkowymi po 5 zł.

7. Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dożynek parafialnych składamy wyrazy naszej wdzięczności. Dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali naszą parafię na różnych szczeblach tegorocznego dziękczynienia za plony. Słowa wdzięczności i gratulacji kierujemy do mieszkańców sołectwa Lipsko Polesie, których wieniec dożynkowy spotkał się z uznaniem i zdobył „I” miejsce na dożynkach gminnych oraz II na dożynkach diecezjalnych (było 62 wieńce).

8. Przekazujemy wszystkim obchodzącym imieniny i urodziny najserdeczniejsze życzenia. Zmarłych pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu.

9. Jest do nabycia najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia i lektury.