OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.09.2016

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech.

2. W najbliższą sobotę 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00 i w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00. Każdego dnia inna grupa będzie prowadziła modlitwę różańcową. Grafik znajduje się w tablicy ogłoszeń. Na sobotę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej a w niedzielę radę parafialną.

3. W czwartek 29 września przypada święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP odprawione będzie o godz. 9.00 w kaplicy w Białowoli.

5. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne. Puszka na Caritas.

6. W dniach 18-26 października 2016 r. organizowana jest Narodowa Pielgrzymka do Rzymu, oraz innych świętych miejsc. Serdecznie zapraszamy. Ilość wejściówek na spotkanie z papieżem Franciszkiem jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje  ks. Stanisław Nazarczuk – kapelan szpitala w Zamościu

7. Nowy numer tygodnika „Niedziela” jest do nabycia u ministrantów (5 zł). Są także do nabycia kalendarze rolnicze: książkowe i ścienne.