Ogłoszenia duszpasterskie – 26 czerwca 2016

XIII Niedziela Zwykła

1. Jutro Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W środę, 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca z uroczystości przeznaczona jest na konserwacje Bazyliki św. Piotra na Watykanie.

3. W piątek, 1 lipca pierwszy piątek miesiąca, chorych odwiedzimy od godz. 9.00. Po  Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na nasze inwestycje parafialne. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Przypominamy o pieszej pielgrzymce do Krasnobrodu na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej. Planowane wyjście jest 1 lipca o godz. 14:00,  planowane dojście na godz. 18:00. Na pielgrzymkę należy zabrać, płaszcz przeciw deszczowy, wygodne buty, kanapki na drogę, wodę do picia niezbędne lekarstwa, osłonę od słońca, intencje modlitewne i różaniec. Prośba aby w miarę możliwości prosić rodzinę i znajomych o zabranie z powrotem. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

6. W czwartek, o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie młodzieży, która należała i która chce należeć do teatrzyku „Uciecha”. Na to spotkanie zapraszamy również dzieci.

6. Zapowiedzi przedślubne: zap 2. Rudy Jarosław Stanisław z Lipska i Lepa Anna z Lipska.

7. Polecamy prasę katolicką: Tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.