OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 sierpnia 2017

 1. To już przedostatnia wakacyjna niedziela. Cieszmy się z ostatnich wolnych dni, ze sprzyjającej pogody. Wykorzystajmy je, aby nabrać sił do codziennych obowiązków w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

2. We wtorek przypada wspomnienie męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela. To, poza Maryją, jedyny Święty, którego w liturgii Kościoła czcimy zarówno w dzień ziemskich, jak i niebiańskich narodzin. Zapraszam  na Mszę Świętą o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym

3. W piątek, 1 września, będziemy modlić się w intencji pokoju na świecie i tych, którzy oddali życie za Ojczyznę z racji przypadającej 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

4. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzimy chorych w piątek od godz. 9.00.

5. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca. Ofiary tacowe przeznaczone są na inwestycje parafialne. Po Mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych.

6. W związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym 2017/2018 informujemy, że w pierwszych dniach września będzie możliwość zamówienia książek do religii u ks. Krzysztofa.

7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na prace remontowe przy naszym kościele.

8. Przekazujemy wszystkim obchodzącym imieniny i urodziny najserdeczniejsze życzenia. Zmarłych pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu.

9. Jest do nabycia najnowszy numer Tygodnika Katolickiego „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia i lektury.