OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28.01.2018

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś obchodzimy Dzień Chorych na Trąd.

2. W najbliższy piątek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary w tym dniu zbierane są przeznaczone na pomoc dla zakonów kontemplacyjnych. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Tego dnia Biskup Marian Rojek obchodzi 12. rocznicę święceń biskupich.

3. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych w piątek od godz. 9.00. Po Mszy świętej wieczorowej katecheza dla kandydatów do bierzmowania.

4. W sobotę, 3 lutego w kościele św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych, który rozpocznie się Mszą świętą o godz. 11.00.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Taca na inwestycje parafialne i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. Na ten tydzień zapraszam kolejne rodziny z kolejki.

7. Nowy numer tygodnika „Niedziela” jest do nabycia u ministrantów.