Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019 r.

 

 

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca na WSD.
  2. W poniedziałek, 13 maja, rozpoczynamy czas nabożeństw fatimskich, nawiązujących do objawień Matki Bożej w Fatimie. Są one odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzechy. Nabożeństwa fatimskie odprawiamy 13. dnia miesiąca od maja do października.
  3. Przez cały miesiąc po Mszach św. wieczornych zapraszamy na nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii loretańskiej. Zachęcamy do śpiewu litanii także przy kapliczkach na terenie parafii i w domach.
  4. W piątek po Mszy św. spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Warszawy, która odbędzie się w sobotę 25 maja.
  5. W sobotę po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów.