OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31.01.2016

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W najbliższy wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu w Kościele obchodzony jest Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym kościele Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę. Zbiórka do puszek na Zakony kontemplacyjne.
  2. We wtorek przypada 10 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji bp Mariana Rojka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. Przed nami pierwszy piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych w piątek od godz. 9.00.
  4. Także w piątek, 5 lutego, wspomnienie św. Agaty. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba, soli i wody. W parafii św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych. Msza św. o godz. 10.00
  5. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Za tydzień taca na inwestycje parafialne.
  6. W zakrystii są do nabycia gromnice.
  7. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Niedziela”. Tematem numeru jest zakończenie Roku Życia Konsekrowanego. W naszej diecezjalnej edycji m.in. Pokolędowa refleksja – artykuł o wizycie duszpasterskiej.