XXIII Niedziela Zwykła rok C – 08.09.2019 r.

1. Dziś taca na WSD naszej diecezji.
2. Z okazji przypadającego dziś 105. Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy naszą szczególną modlitwą i pamięcią otaczamy wszystkich, którzy z różnych przyczyn opuścili swoją ojczyznę.
3. W sobotę, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje nadal szczególne miejsce. Otoczmy troską również przydrożne krzyże.
4. Za tydzień rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
5. Za tydzień Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich.
6. Za tydzień w niedzielę, 15 września puszka na Katolickie Radio Zamość.
7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
8. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.