Ogłoszenia duszpasterskie
XXIV Niedziela Zwykła rok C – 15.09.2019 r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Puszka na Katolickie Radio Zamość.
2. Dziś również rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
3. W środę, 18 września, święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży. Z tej racji zapraszamy dzieci, młodzież, ministrantów, ich rodziców, opiekunów, dziadków na wspólne świętowanie tego dnia. Modlitwę za dzieci i młodzież rozpoczniemy o godz. 18.00. Najpierw w nowennie do MB Nieustającej Pomocy, a później we Mszy św. zawierzymy Bogu najmłodszych z nas. Po modlitwie w kościele na ośrodkach sportowych przewidziane gry i zabawy, mecze, ognisko i tańce. Zapraszamy do wspólnego świętowania wspomnienia św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
5. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.