OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 lutego 2017 roku

V Niedziela zwykła

 

 1.Obchodzimy piątą niedzielę zwykła w roku liturgicznym. Od dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona na nasze inwestycje parafialne. Dziś też odbywa się zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę wspominamy w Kościele św. Józefinę Bakhitę – niewolnicę. Tego dnia odpowiedzmy na prośbę papieża Franciszka i módlmy się za ofiary handlu ludźmi. Po Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Legionu Maryi, na które zapraszamy osoby zainteresowane.

3. W sobotę, 11 lutego obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia o godz. 18.00.

4. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła rodzinom Kucnerów i Teteryczów z Lipska Polesia. Na ten tydzień zapraszamy kolejne rodziny z kolejki,

5. W najbliższą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD naszej diecezji.

6. Jest do nabycia tygodnik „Niedziela”. a w nim m.in.o polskiej wolontariuszce Helenie Kmieć zamordowanej w Boliwii i o spotkaniu pokoleń w Białowoli.