IV Niedziela Adwentu – rok A – 22.12.2019 r.

1. Dziś ostatnia, IV Niedziela Adwentu.
  2. We wtorek wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Pamiętajmy o dobrym przeżywaniu wieczoru wigilijnego (modlitwa, czytanie Pisma św., śpiewanie kolęd, zachowanie trzeźwości).
  3. We wtorek przed południem o godz. 9.00 Msza wypominkowa.
  4. Msze św. o godz. 22.00 w Zarzeczu i Białowoli. O północy pasterka w kościele parafialnym w Lipsku.
  5. W środę, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Taca z Pasterki przeznaczona jest na „Fundusz Obrony Życia”. Msze św. w ciągu dnia w porządku niedzielnym
  6. W czwartek, 26 grudnia, Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika Kościoła. Porządek Mszy św. niedzielny.
  7. W piątek, 27 grudnia, św. Jana Apostoła. Msze św. z poświęceniem wina w Zarzeczu i Białowoli o godz. 17.00, w Lipsku o godz. 18.00.
  8. Za tydzień, w niedzielę, Święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – tygodnika „Niedziela”.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w dekorowaniu kościoła na święta oraz wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.