Ogłoszenia duszpasterskie

 

Niedziela Świętej Rodziny – rok A – 29.12.2019 r.

 

 

  1. Dziś święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny, często borykające się z różnymi trudnościami. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków na Mszy o godz. 12.00.
  2. We wtorek, 31 grudnia, zakończenie Roku Pańskiego 2019. O godzinie 18.00 Msza św. i Nabożeństwo Dziękczynno-Przebłagalne. Zachęcamy do udziału. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  3. W środę, 1 stycznia, Nowy Rok Pański 2020, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Matki Odkupiciela, głównej Patronki naszej Diecezji.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  5. Spotkanie przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek po Mszy św. i nabożeństwie pierwszopiątkowym.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.
  7. Porządek kolędy…