Ogłoszenia duszpasterskie

 

Święto Ofiarowania Pańskiego – rok A – 02.02.2020 r.

 

 

  1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane świętem MB Gromnicznej (błog. gromnic). Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Ponadto Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodzi 14. rocznicę święceń biskupich.
  2. W środę, 5 lutego, w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych z racji wspomnienia św. Agaty, patronki „Amazonek”. Po Mszy św. w naszej parafii racji Pierwszej Środy miesiąca spotkanie Legionu Maryi.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00.
  4. Spotkanie przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w piątek po Mszy św. i nabożeństwie pierwszopiątkowym. Osoby pełniący funkcje na Mszy św. w piątek spotykają się o godz. 17.30 w kościele na próbie.
  5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
  6. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej – najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień prosimy kolejne rodziny naszej parafii.